Сьогодні стартував прийом заяв до вузів


З 10 по 22 липня абітурієнти можуть подавати заяви до вузів. Про це повідомляють у МОН, передає Gazeta.ua. Об этом сообщает moya-otchizna.in.ua со ссылкой на СМИ.

Більшість вступників подають заяви через електронні кабінети.

“Хочу звернути увагу всіх вступників: після подання першої заяви в електронному кабінеті вже нічого, жодні дані, змінити не можна. Тому перед поданням першої заяви вступник повинен перевірити, чи правильно він завантажив усі документи та вказав інформацію”, – сказав генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Цьогоріч вступники на бакалавра можуть подати на бюджет 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт можна подати будь-яку кількість заяв. Крім цього, у кожній заяві абітурієнт повинен обов’язково вказувати пріоритетність – від 1-го до 7-ми. Найвища пріоритетність – 1, найнижча – 7.

“Пріоритетність потрібна для того, щоб алгоритм адресного розміщення держзамовлення “розумів”, у якій послідовності треба розглядати заяви вступника. Розглядаються абсолютно всі заяви. І на порядок цього розгляду впливає лише обрана пріоритетність – більше нічого. Ні час подання, ні розмір конкурсного бала на це не впливають”, – зауважив Олег Шаров.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/sohodni-startuvav-pryjom-zaiav-do-vuziv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя