Відбулось перше засідання нового складу Центральної виборчої комісії

4 жовтня відбулось перше засідання нового складу Центральної виборчої комісії. Про це повыдомили на Facebook-сторінці Центральної виборчої комісії.

ЦВК


На ньому були розглянуті питання обрання Голови Комісії, двох заступників Голови Комісії та секретаря Комісії. Об этом сообщает informing.in.ua со ссылкой на СМИ.


Відповідно до Закону України "Про Центральну виборчу комісію" Голова Комісії, заступники Голови Комісії та секретар Комісії обираються Центральною виборчою комісією на її засіданні таємним голосуванням із числа членів Комісії. Тож за підсумками таємного голосування Головою Центральної виборчої комісії обрано Олега Миколайовича Діденка.


Голова Комісії вніс пропозиції щодо кандидатур на посади заступників Голови Комісії та секретаря Комісії. За підсумками голосування заступниками Голови Центральної виборчої комісії обрано Сергія Олеговича Дубовика та Віталія Володимировича Плукаря, секретарем Центральної виборчої комісії обрано Гатаулліну Олену Аухатівну.


Як писало Гал-інфо, Рада затвердила новий склад ЦВК.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/vidbulos_pershe_zasidannya_novogo_skladu_tsentralnoi_vyborchoi_komisii_327682.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя