На кредити комунальних підприємств у бюджеті Львова-2020 закладуть більше пів мільярда гривень

Сьогодні, 8 листопада, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив основні показники бюджету Львова на 2020 рік. Згідно з ними на оплату кредитів, які мають комунальні підприємства, передбачили більше пів мільярда гривень. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу. Об этом сообщает tvoyaparallel.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 2019.08.470х200
WordPress Slideshow

Як розповів директор департаменту фінансової політики Олег Іщук, за основними показниками, які наразі вдалося врахувати, дохідна частина бюджету Львова-2020 становитиме 6,7 млрд грн, тоді як видатки складуть 6,9 млрд₴ Видатки бюджету розвитку сягнуть 1,3 млрд₴

«У цьому році зростання доходів на рівні 110%. На наступний рік передбачаємо менший, бо у нас забрали акцизний податок з палива, а це – 125 млн₴ Якщо би він був, то мали б таке ж зростання, як цьогоріч», – пояснив Олег Іщук.

У проєкті бюджету Львова-2020 передбачили 521 млн грн на оплату кредитів, які мають комунальні підприємства. Водночас ще майже 2 млрд грн є нерозподіленими.

Олег Іщук підкреслив, що усі напрацьовані бюджетні показники мають представити на всіх депутатських комісіях, потім їх винесуть ще раз на затвердження виконавчого комітету. І лише потім проект ухвали про бюджет Львова на 2020 рік розглядатиме сесія.

Нагадаємо, торік під час затвердження бюджет Львова-2019 виглядав так: доходи становили 8,1 млрд грн, видатки – 8,09 млрд₴ Бюджет розвитку склав 1,7 млрд грн, а резервний фонд – 50 млн₴

Як повідомляв Львівський портал, нещодавно мерія вирішила взяти ще більше 1 млрд грн кредиту. На що витратять кошти, читайте тут.

Додамо, на поповнення статутних капіталів комунальних підприємств у Львові загалом витрачають 1,7 млрд грн на рік. Депутати неодноразово нарікали на те, що значну частину цих коштів витрачають непрозоро. Торік восени на 11 комунальних підприємствах Львова навіть провели незалежний аудит, проте суттєвих недоліків чи фінансових порушень експерти так і не виявили.

Торік мерія також прийняла бюджетну резолюцію на 2019 рік. У ній, крім визначення пріоритетних напрямків у видатках, передбачене й обмеження на фінансування комунальних підприємств Львова.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/11/08/na-kredyty-komunalnyh-pidpryyemstv-u-byudzheti-lvova-2020-zakladut-bilshe-piv-milyarda-gryven”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя